Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drby o chystajícím se "High School Musical 3" se už množí na internetu. Ale hvězda HSM Vanessa Hudgens tento týden prozradila něco z filmového děje "trojky".
"Budou v posledním ročníku na střední, takže budou končit studium - a maturovat!" řekla Hudgens US Weekly Magazine.
A Zac Efron "HSM" neopustí, navzdory pověstem o tom, že by v třetím pokračování chyběl. Režisér Kenny Ortega na rovinu oficiálně oznámil, že všichni původní členové se ve třetím filmu objeví.
Jsou v budoucnu nějaké naděje na "HSM 4"? Ortega říká, že se jeho práce po trojcena chvíli zastaví. Je na čase, abychom dostali nahoru "HSM" DVDčka, soundtracky filmu, a další věci k filmu, jaké jen mohou být.
Ortega řekl US Weekly, že mám pocit, že to bude konec pro současné hvězdy filmu. "Další generace má právo si vybrat jiné hvězdy."
Ačkoli bude mladým divákům líto, že HSM končí, tato filmová série jim možná byla prospěšná.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj

(Kristýna, 26. 8. 2010 12:34)

Ahoj já tvuj film jsem jsi stáhla s intošu a naněj js edívám pořád víš jseš moooccc,,,hézka a ten serial jsem viděla ve 2 jak jsi odcházela od něho tak jsem aš měla slzi tak jse mi prosimtě ozvi ju paaaaaaaaaaa na,,, kri-sti@seznam.cz

Re: ahoj

(gabriela, 9. 12. 2012 18:03)

hello

high school musical

(viki, 9. 12. 2012 17:43)

škoda je to super

nevzdejme se

(nevzdavejme se, 11. 2. 2011 20:11)

kdyz budem noca dlouho premlouvat mözna budou dal pokracovat notak lidi probudte se

high school musical

(lena , 22. 7. 2010 21:16)

je mi 18 a furt se dívám na high school musical je mi to hrozně líto že to končí brečela jsem když jsem si to přečetla prostě horší už to být nemuže!!

nemuže skončit

(šimon, 22. 7. 2010 21:11)

je mi to hrozně líto že high school končííí hrozně budu vzpomínat na všechny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nemuže skončit

(hanča , 22. 7. 2010 21:07)

high school nemuže skončit i kdyby musela prostě to byli moje nej. chvíle doufám že budou aspon něco ukazovat....

vanessa ane hudgens

(:D kikina:Dbartosova:D, 5. 2. 2010 18:08)

je mi líto že high scool musical končí!!!!!!!!Ale přesto byl nejlepší!!!!A HSM3 nemuže skončit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je to ten nejlepší film který znám!!!!!Jsem největší fanoušek HSM 3!!!!!!!!!!!!!!!!a je to nejlepší film který jsem viděla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a všechny díli jsemi líbily!!!!!!!!!!!!!a chci abych naněj dlouho vspomínala.Protože se mi moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc lllllllllllllllllllllllllllllííííííííííííííííííííííííííííííbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllll roto je to nejužasnější film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak zatim mirkahigh school musical 3 se mi libi vic nez vsechny dili libi se mi ti srandicky co tam jsou taky uz jsem to videla v kyne v litomericich bilo to hezky moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmoooooooooooooooooooooooccccccccccccccc
já nechápu proč chcete skončit s hsm je to ne jlepší film ještě z hannou montanou všichni co by byli na jejích místech by hráli aš do konce ale jinak high school musical je moooooc dobrý a líbi se mi všechny díly 1,2,3,ale 4 se mi asi podle mně líbit nebude za prvé vím kdo tam bude hrát a nejsou tak dobří jako vy a myslím že se ani snámi nerozloučili a myslím a je mi líto že se gabriela dala na jinou školu ale aspon že se setkávate a musím vám říct že jste mojí nejlepší herci u mně a jsou i jiní ale patří te tam ovšem vy vanessa zac ashly lucac HSM nemůže skončit!!!!!!mě nejvic baví HSM 2.ale tak i tak a onak,nemuže skončit voni jsou asi pošahaní a pošlahaní!!!!!!!PS.souhlasím s karol s tim pohřbením aby se jejich památka zachovala.Ne!!!! HSM nemůže skončit!!!!!!! to je nejužasnější film jakej sem kdy viděla.....a ti kdo ho nesnášejí ať si políbí vy víte co!!!!
Vanessa Hudges, Zac Efron, Ashley Tisdale, Corbin Bleu, Moniqe Colleman a Luccas Grabbel, BUDU NA NĚ VŽDYCKY VZPOMÍNAT!A vy? Dete do toho se mno?HSM 3 je nej film který jsem kdy viděla!!!!!!!!!!!!nemůže skončit!!!!!!!!!!!to proste nejde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

high school musical

(sabina pasterná, 7. 11. 2009 15:16)

já nechápu proč chcete skončit s hsm je to ne jlepší film ještě z hannou montanou všichni co by byli na jejích místech by hráli aš do konce ale jinak high school musical je moooooc dobrý a líbi se mi všechny díly 1,2,3,ale 4 se mi asi podle mně líbit nebude za prvé vím kdo tam bude hrát a nejsou tak dobří jako vy a myslím že se ani snámi nerozloučili a myslím a je mi líto že se gabriela dala na jinou školu ale aspon že se setkávate a musím vám říct že jste mojí nejlepší herci u mně a jsou i jiní ale patří te tam ovšem vy vanessa zac ashly lucac miley cyrus korbin emili a všichni z camp rock

high school musicl

(janicka, 22. 8. 2009 19:08)

HSM nemuze skoncit nejvic ne bavi HSM3,voni asi nejsou normalni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prosim prosim at nekoncej ja to snat nepreziju ja se snet zabiju na nekoncete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hight school musical

(lucka, 16. 8. 2009 10:28)

HSM nemůže skončit!!!!!!mě nejvic baví HSM 2.ale tak i tak a onak,nemuže skončit voni jsou asi pošahaní a pošlahaní!!!!!!!PS.souhlasím s karol s tim pohřbením aby se jejich památka zachovala.

nnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(karol, 8. 7. 2009 13:10)

hich school musical nemuze koncit nebo vite co tak bude high school musical z vysoky a bude to je to nejlepsi film a kdys skonci tak budu mit na ne vzpominku a vzdy v dobrim a distak je u nas na zahrade pohrbim

To nemůže skončit!

(Bajýšek, 29. 4. 2009 19:42)

Ne!!!! HSM nemůže skončit!!!!!!! to je nejužasnější film jakej sem kdy viděla.....a ti kdo ho nesnášejí ať si políbí vy víte co!!!!
Vanessa Hudges, Zac Efron, Ashley Tisdale, Corbin Bleu, Moniqe Colleman a Luccas Grabbel, BUDU NA NĚ VŽDYCKY VZPOMÍNAT!A vy? Dete do toho se mno?

high scool musical

(mirka větrovcová, 19. 1. 2009 20:42)

je mi líto že high scool musical končí!!!!!!!!Ale přesto byl nejlepší!!!!A HSM3 nemuže skončit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je to ten nejlepší film který znám!!!!!Jsem největší fanoušek HSM 3!!!!!!!!!!!!!!!!a je to nejlepší film který jsem viděla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a všechny díli jsemi líbily!!!!!!!!!!!!!a chci abych naněj dlouho vspomínala.Protože se mi moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc lllllllllllllllllllllllllllllííííííííííííííííííííííííííííííbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllll roto je to nejužasnější film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak zatim mirka

ahojte

(mumínek, 7. 1. 2009 14:43)

HSM 3 je nej film který jsem kdy viděla!!!!!!!!!!!!nemůže skončit!!!!!!!!!!!

high school musical 3

(karolínka petrusová, 21. 12. 2008 14:41)

high school musical 3 se mi libi vic nez vsechny dili libi se mi ti srandicky co tam jsou taky uz jsem to videla v kyne v litomericich bilo to hezky moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmoooooooooooooooooooooooccccccccccccccc